Podgrzewacze Wody

Gazowe Pojemnościowe Podgrzewacze Wody

Nowoczesne, zasilane gazem podgrzewacze wody gwarantują użytkownikowi bezpieczeństwo oraz wysoki komfort z posiadania ciepłej wody. Podgrzewacze pojemnościowe występują jako zbiorniki wiszące ( są to zazwyczaj mniejsze pojemności od 50 do 100 litrów ), oraz zbiorniki stojące , które oferujemy w pojemnościach: 114, 151, 189 oraz 284 litra.
Pogrzewacze dla sprawnego działania wymagają podłączenia instalacji wodnej oraz gazowej a ich praca polega na tym, iż gromadzona w zbiorniku ciśnieniowym woda jest podgrzewana do określonej przez użytkownika temperatury.Bojlery z naszej oferty handlowej dostosowane są do spalania gazem ziemnym GZ 50 lub gazem Propan-Butan. Informacja o rodzaju gazu jest zawarta na tabliczce znamionowej każdego zbiornika.
Podgrzewacze jako urządzenia gazowe podlegają tym samym zasadom montażu co kotły gazowe. Można je zatem montować tylko w pomieszczeniach o odpowiedniej kubaturze, w odpowiednio wentylowanych pomieszczeniach zgodnie z Polskimi Normami Kominiarskimi, oraz w pomieszczeniach nie przeznaczonych na stałe na pobyt ludzi ( piwnice, kotłownie, łazienki).

Warto zaznaczyć , iż podgrzewacze gazowe są bardzo bezpiecznymi urządzeniami , jeśli są wyposażone w odpowiednie zabezpieczenia – na co zawsze warto zwrócić uwagę przed zakupem. Pierwszym bardzo ważnym jest czujka przerywacza ciągu kominowego, która w chwili zaniku ciągu kominowego automatycznie odcina dopływ gazu do zbiornika. Drugim ważnym zabezpieczeniem jest zawór bezpieczeństwa, który ma za zadanie wypuszczenie nadmiaru gorącej wody w chwili przekroczenia dopuszczalnego ciśnienia wody wewnątrz zbiornika, nie doprowadzając do jego rozerwaniem. Decydując się zatem na zakup zbiornika pojemnościowego otrzymują Państwo komfort korzystania z ciepłej wody, gwarancję wieloletniej niezawodnej pracy zbiornika oraz niskie koszty jego utrzymania.

Zapraszamy więc do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą pojemnościowych podgrzewaczy gazowych do wody.

Polecamy

Podgrzewacz
114L short
1.550 zł
Anoda magnezowa
69 zł
Podgrzewacz
wiszący Braun 80L
1.250 zł
Podgrzewacz 284L
Americanos
3.650 zł